برگزاری دوره فروشنده حرفه ای در ایوان فرش

به اشتراک گذاری

پارت دوم دوره آموزشی فروشنده حرفه ای در ایوان فرش توسط شرکت کاوشگران بهبود کیفیت در روز دوشنبه در مورخ ۹۹/۰۳/۲۶ برگزار گردید. این دوره توسط جناب آقای رضا رضایی آموزش داده شد. پارت اول این دوره در بازه زمانی ۲۶ آذر ماه لغایت ۳ اسفند ماه برگزار گردید.

یکی از اساسی ترین مهارت های امروزه در دنیای کسب و کار یادگیری تکنیک های فروشندگی حرفه ای است، این مهارت ها برای هر فروشنده یک نیاز ضروری است تا بتواند با ایجاد ارتباطی حرفه ای با مشتریانش حس و تجربه ای متفاوت را برای مشتریان ایجاد کند و فروش بیشتر و بهتری را داشته باشد.

دوره آموزشی فروشنده حرفه ای با توجه به نیاز مدیران و نیاز شرکت ها در راستای افزایش فروش و جذب مشتری برنامه ریزی شده است که مهم ترین هدف از برگزاری این دوره ارائه شیوه های نوین و برنامه های دقیق به واحد فروش و بازاریابی می باشد تا بتوانند هدفمندتر مذاکره و اقدام کنند. حال اگر محصول یا خدمات شرکت شما با کیفیت و طبق نیاز بازار هدف باشد و فروش شما کم باشد، این نشان دهنده مشکلی از کارمندان و برنامه های فروش شرکت است. دوره فروشنده حرفه ای تماماً به صورت عملی برگزار می شود و شما می توانید برای شرکت خود برنامه فروش کوتاه مدت و بلند مدت تدوین و اجرایی کنید.

در این دوره شما مهارت هایی را کسب می کنید که شما راه به فروشنده حرفه ای تبدیل می کند و میتوانید بهترین بازدهی را در کسب و کار خود داشته باشید.

نکاتی که شما در این دوره می آموزید؟

  •  پنج گام مهم در ارائه خدمات و ارتباط با مشتریان
  •  چگونه احساس و تجربه ای لذت بخش برای مشتریان ایجاد کنیم؟
  •  امپاتی و جایگاه آن در فروشندگی
  •  روش های ایجاد اعتماد در مشتریان

 

فروشنده حرفه ای

دوره فروشنده حرفه ای

 

 

کاوشگران بهبود کیفیت –  مشاور و مدیریت کسب و کار شما

 


به اشتراک گذاری