برگزاری دوره فروشنده حرفه ای در ایوان فرش

پارت دوم دوره آموزشی فروشنده حرفه ای در ایوان فرش توسط شرکت کاوشگران بهبود کیفیت در روز دوشنبه در مورخ ۹۹/۰۳/۲۶ برگزار گردید. این دوره توسط جناب آقای رضا رضایی آموزش داده شد. پارت اول این دوره در بازه زمانی ۲۶ آذر ماه لغایت ۳ اسفند ماه برگزار گردید.

یکی از اساسی ترین مهارت های امروزه در دنیای کسب و کار یادگیری تکنیک های فروشندگی حرفه ای است، این مهارت ها برای هر فروشنده یک نیاز ضروری است تا بتواند با ایجاد ارتباطی حرفه ای با مشتریانش حس و تجربه ای متفاوت را برای مشتریان ایجاد کند و فروش بیشتر و بهتری را داشته باشد.

دوره آموزشی فروشنده حرفه ای با توجه به نیاز مدیران و نیاز شرکت ها در راستای افزایش فروش و جذب مشتری برنامه ریزی شده است که مهم ترین هدف از برگزاری این دوره ارائه شیوه های نوین و برنامه های دقیق به واحد فروش و بازاریابی می باشد تا بتوانند هدفمندتر مذاکره و اقدام کنند. حال اگر محصول یا خدمات شرکت شما با کیفیت و طبق نیاز بازار هدف باشد و فروش شما کم باشد، این نشان دهنده مشکلی از کارمندان و برنامه های فروش شرکت است. دوره فروشنده حرفه ای تماماً به صورت عملی برگزار می شود و شما می توانید برای شرکت خود برنامه فروش کوتاه مدت و بلند مدت تدوین و اجرایی کنید.

در این دوره شما مهارت هایی را کسب می کنید که شما راه به فروشنده حرفه ای تبدیل می کند و میتوانید بهترین بازدهی را در کسب و کار خود داشته باشید.

نکاتی که شما در این دوره می آموزید؟

  •  پنج گام مهم در ارائه خدمات و ارتباط با مشتریان
  •  چگونه احساس و تجربه ای لذت بخش برای مشتریان ایجاد کنیم؟
  •  امپاتی و جایگاه آن در فروشندگی
  •  روش های ایجاد اعتماد در مشتریان

 

فروشنده حرفه ای

دوره فروشنده حرفه ای

 

 

کاوشگران بهبود کیفیت –  مشاور و مدیریت کسب و کار شما